Samosprávy, obce, města Podnikatelé a firmy

Samosprávy

Hledat obec

E-mailový zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a budete vždy jako první informováni o připravovaných novinkách.
Pro případ odhlášení klikněte zde.

Držitel certifikace ISO

Certifikát ISO

^

Ctíme

100 let Československé republiky

Pomáháme

Husův rodný dům

600 let Husovy oslavy 2015

ČMELÁČEK z.s.

Řekněte nám, čeho chcete dosáhnout a my vám pomůžeme.

Naší výhodou je, že jsme specialisté na samosprávy a máme dobrou pověst. Všechny naše služby mají certifikaci ISO 9001:2008 od renomované mezinárodní společnosti SGS ze Švýcarska. Poptejte se nás, rádi Vám zašleme konkrétní nabídku řešení právě Vašeho požadavku.

Dovedeme připravit řešení jak pro velká města, tak i pro malé obce, které jsou naší cílovou skupinou. Cílem naší společnosti v oblasti služeb pro samosprávu je zvyšování výkonnosti a úspěšnosti místních samospráv a jejich úřadů a organizací. Nejčastěji řešíme problémy spojené s financemi, hospodařením, investicemi a správou organizací měst a obcí. Nabízíme celkové, hloubkové analýzy hospodaření s cílem ušetřit v provozu samospráv nemalé finanční prostředky, které se dají použít na spolufinancování investičních projektů z fondů EU či podobně.

Hledáte pro své cíle a záměry partnery? I v tomto případě jsme připraveni Vám pomoci. Usilujete o dotace z Evropské unie a nejste si jisti výběrem správného a čestného partnera? Pak se opět obraťte na nás. Dovedeme vypracovat komplexní plán vedoucí k Vámi zvolenému cíli. Zajistíme pro Vás vše potřebné a navíc Vám i pohlídáme vše důležité tak, abyste svého záměru nemuseli nikdy litovat. Poskytujeme záruku spokojenosti v opačném případě jsou naše služby zcela zdarma.

Novinkou pro druhé pololetí roku 2011 je komplexní změna cenové politiky a rozšíření nabídky našich služeb. Díky této změně dovedeme řešit všechny problémy samospráv velmi komplexně a stali jsme se dostupnější i pro malé obce, kterým jsme připraveni vyjít maximálně vstříc.

I přesto váháte? Nebojte se nás nezávazně kontaktovat, jsme připraveni Vám peníze především ušetřit!

Prohlédněte si náš katalog pro samosprávy.

Nejbližší připravované akce

Název Datum, místo
!VYPRODÁNO! 4. června 2020 - Pozemky a stavby z pohledu obcí a měst 04.06.2020, Praha, Nové město, Hotel 1. Republic**** Přihlásit se »
!VYPRODÁNO! 5. června 2020 - Pozemky a stavby z pohledu obcí a měst 05.06.2020, Most, Garni Hotel ASAS*** Přihlásit se »
11. červen 2020 - XV. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ JIHOČESKÉHO KRAJE 11.06.2020, Hluboká nad Vltavou, Zámek Ohrada Přihlásit se »
12. června 2020 - Pozemky a stavby z pohledu obcí a měst 12.06.2020, Hluboká nad Vltavou, Zámek Ohrada Přihlásit se »
18. června 2020 - XV. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ ÚSTECKÉHO KRAJE 18.06.2020, Louny, Kulturní dům Zastávka Přihlásit se »
19. června 2020 - Pozemky a stavby z pohledu obcí a měst 19.06.2020, Heřmanice v Podještědí Resort Malevil Přihlásit se »
25. června 2020 - XIV. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ KRAJE VYSOČINA 25.06.2020, Wellness Penzion Medličky, Švábov Přihlásit se »
25. - 26. červen 2020 - INVESTIČNÍ VÝSTAVBA, FINANCOVÁNÍ A HOSPODAŘENÍ S MAJETKEM OBCÍ, MĚST A KRAJŮ 25.06.2020 - 26.06.2020, Wellness Penzion Medličky, Švábov Přihlásit se »
13. - 14. srpen 2020 - INVESTIČNÍ VÝSTAVBA, FINANCOVÁNÍ A HOSPODAŘENÍ S MAJETKEM OBCÍ, MĚST A KRAJŮ 13.08.2020 - 14.08.2020, Plzeňský Prazdroj, sál Pilsner Urquell Přihlásit se »
20. srpna 2020 - XVI. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ KARLOVARSKÉHO KRAJE 20.08.2020, SPA hotel Zámek Lužec**** Přihlásit se »
září (upřesníme) 2020 - XVI. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ LIBERECKÉHO KRAJE 30.09.2020, Liberec, Krajský úřad, Multimediální sál Přihlásit se »

Aktuality:

 • 14. květen
  ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ JIHOČESKÉHO SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ

  Z organizačních důvodů jsme museli změnit místo konání u XV. Setkání starostů a místostarostů Jihočeského kraje, které se koná v novém termínu (po karanténě) a to 11. června v Hluboké nad Vltavou, ale na Zámku Ohrada hned vedle zoologické zahrady. Účastníci tím získají větší komfort a to hned díky dostupnosti parkování atd.

 • 12. květen
  V ČERVNU SE BUDOU KONAT TŘI KRAJSKÁ SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ

  Na červen jsme přesunuli z původních termínu hned tři Setkání starostů a místostarostů, konat se tak bude:

  1. 11. června Setkání Jihočeského kraje
  2. 18. června Setkání Ústeckého kraje
  3. 25. června Setkání Kraje Vysočina
 • 6. květen
  AKCE STARTUJEME V ČERVNU PRVNÍ VELKOU AKCÍ BUDE XV. SETKÁNÍ JIHOČESKÉHO KRAJE

  Provedli jsem průzkum u našich klientů a prakticky nic, nebrání nastartování akcí již v červnu. Prvním velkým setkáním bude XV. Setkání starostů a místostarostů Jihočeského kraje, které se bude konat 11. června v Hluboké nad Vltavou. Program upravíme na aktuální potřeby po krizi a bude zaměřen hlavně na dopady na financování, hospodaření, investice a nastartování místní ekonomiky (doporučení a praktické rady, jak může obec opět nastartovat ekonomiku). Dalším setkáním je XIV. Setkání starostů a místostarostů Kraje Vysočina 25. června.

 • 5. květen
  PRVNÍ NÁHRADNÍ TERMÍNY ZA ODLOŽENÉ SEMINÁŘE KVŮLI NOUZOVÉMU STAVU

  Prvními seminářemi, které uspořádáme po skončení nozouvého stavu jsou:

  1. Praha - 4. června 2020 - Pozemky a stavby z pohledu obcí a měst
  2. Most - 5. června 2020 - Pozemky a stavby z pohledu obcí a měst
  3. Resort Malevil - 19. června 2020 - Pozemky a stavby z pohledu obcí a měst

  Další semináře a termíny budou rychle přibývat.

 • 30. duben
  13. - 14. SRPNA BUDEME OPAKOVAT INVESTIČNÍ KONFERENCI V PLZEŇSKÉM PRAZDROJI, KTERÁ MĚLA VELKÝ ÚSPĚCH U ÚČASTNÍKŮ

  Účastníci únorové investiční konference v Plzeňském Prazdroji si akci velmi chválili a proto jsme se rozhodli ji zopakovat v termínu 13. - 14. srpna. Podrobnosti naleznete zde: klikněte... Na akci panovala mimořádně skvělá nálada, přednášky byly odborně i výkladově nesmírně pochvalně hodnoceny a k celkové oblíbenosti skvěle přispěl i Plzeňský Prazdroj, který se postaral o kvalitní stravování a celkovou pohostinnost.

 • 29. duben
  PŘÍŠTÍ TÝDEN VÁM NABÍDNEME SPECIÁLNÍ SEMINÁŘ "DOPADY KRIZE NA FINANCOVÁNÍ ÚZEMNÍCH SAMOSPRÁV"

  Během příštího týdne budeme rozesílat pozvánky na semináře, kde se budeme podrobně zabývat dopady krize na financování a investiční plánování územních samospráv. Akce s limitem 50 osob (včetně lektorů) budeme nabízet od 1. června ve všech krajích. Přednášet Vám bude Ing. Luděk Tesař a Ing. Miroslav Matej. Dále se 13. - 14. srpna bude konat v Plzeňském Prazdroji dvoudenní konference "Investiční výstavba a hospodaření s majetkem obcí, měst a krajů", kam se můžete hlásit již teď, zde: klikněte...

 • Archiv aktualit


Všechna práva vyhrazena © 2004 - 2011 Regionservis spol. s r.o.
® Název Regionservis a logo Regionservis jsou registrované ochranné známky.
Pro společnost Regionservis s.r.o. portál spravuje NerWare