Samosprávy, obce, města Podnikatelé a firmy

Samosprávy

Hledat obec

E-mailový zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a budete vždy jako první informováni o připravovaných novinkách.
Pro případ odhlášení klikněte zde.

Držitel certifikace ISO

Certifikát ISO

^

Ctíme

100 let Československé republiky

Pomáháme

Husův rodný dům

600 let Husovy oslavy 2015

ČMELÁČEK z.s.

Řekněte nám, čeho chcete dosáhnout a my vám pomůžeme.

Naší výhodou je, že jsme specialisté na samosprávy a máme dobrou pověst. Všechny naše služby mají certifikaci ISO 9001:2008 od renomované mezinárodní společnosti SGS ze Švýcarska. Poptejte se nás, rádi Vám zašleme konkrétní nabídku řešení právě Vašeho požadavku.

Dovedeme připravit řešení jak pro velká města, tak i pro malé obce, které jsou naší cílovou skupinou. Cílem naší společnosti v oblasti služeb pro samosprávu je zvyšování výkonnosti a úspěšnosti místních samospráv a jejich úřadů a organizací. Nejčastěji řešíme problémy spojené s financemi, hospodařením, investicemi a správou organizací měst a obcí. Nabízíme celkové, hloubkové analýzy hospodaření s cílem ušetřit v provozu samospráv nemalé finanční prostředky, které se dají použít na spolufinancování investičních projektů z fondů EU či podobně.

Hledáte pro své cíle a záměry partnery? I v tomto případě jsme připraveni Vám pomoci. Usilujete o dotace z Evropské unie a nejste si jisti výběrem správného a čestného partnera? Pak se opět obraťte na nás. Dovedeme vypracovat komplexní plán vedoucí k Vámi zvolenému cíli. Zajistíme pro Vás vše potřebné a navíc Vám i pohlídáme vše důležité tak, abyste svého záměru nemuseli nikdy litovat. Poskytujeme záruku spokojenosti v opačném případě jsou naše služby zcela zdarma.

Novinkou pro druhé pololetí roku 2011 je komplexní změna cenové politiky a rozšíření nabídky našich služeb. Díky této změně dovedeme řešit všechny problémy samospráv velmi komplexně a stali jsme se dostupnější i pro malé obce, kterým jsme připraveni vyjít maximálně vstříc.

I přesto váháte? Nebojte se nás nezávazně kontaktovat, jsme připraveni Vám peníze především ušetřit!

Prohlédněte si náš katalog pro samosprávy.

Nejbližší připravované akce

Název Datum, místo
!NOVÝ TERMÍN! 28. června 2022 - Volby do zastupitelstev obcí a měst; správa obce v období mezi volbami 28.06.2022, Praha, Nové město, Hotel 1. Republic**** Přihlásit se »
30. června - 1. července 2022 - INVESTIČNÍ VÝSTAVBA A HOSPODAŘENÍ S MAJETKEM OBCÍ, MĚST A KRAJŮ 30.06.2022 - 01.07.2022, Tábor, Housův Mlýn Přihlásit se »
14. července 2022 - Volby do zastupitelstev obcí a měst; správa obce v období mezi volbami 14.07.2022, Tábor, Hotel Palcát**** Přihlásit se »
23. srpna 2022 - Volby do zastupitelstev obcí a měst; správa obce v období mezi volbami 23.08.2022, EA Business hotel Jihlava Přihlásit se »
30. srpna 2022 - Volby do zastupitelstev obcí a měst; správa obce v období mezi volbami 30.08.2022, Vinařství U Kapličky, Zaječí Přihlásit se »

Aktuality:

 • 8. březen
  PRVNÍ VLNA VÝZEV Z DOTACÍ "IROP" SE BLÍŽÍ A PRÁVĚ O TOM JSOU LETOŠNÍ KRAJSKÁ SETKÁNÍ

  V červnu roku 2022 bude vyhlášena dlouho očekávaná tzv. první vlna výzev v rámci Integrovaného regionálního operačního programu (IROP). V této první vlně bude možné podat žádost o dotaci v těchto oblastech:

  • Dopravy (nízkoemisní a bezemisní vozidla, plnící a dobíjecí stanice pro veřejnou dopravu, dopravní telematiku, přestupní terminály, parkoviště P+R, chodníky, cyklostezky);
  • Školství (mateřské, základní, střední školy i zájmové vzdělávání);
  • eGovernmentu (elektronizace veřejné správy, kyberbezpečnost);
  • Sociální infrastruktury (sociální služby, sociální bydlení);
  • Zdravotnictví (modernizace nemocnic a krajských hygienických stanic);
  • Kulturní dědictví (kulturní památky, muzea, knihovny).

  Ve 2. polovině roku 2022 by měly být následně vyhlášeny výzvy v těchto oblastech:

  • Revitalizace veřejných prostranství;
  • Infrastruktury cestovního ruchu (např. budování/rekonstrukce turistických informačních center, budování/revitalizace odpočívadel, parkovišť, sociálního zařízení).
  • zdroj: MMR ČR, www.dotace.eu zde: klikněte...

  Podrobnostem se budeme věnovat na následujících Setkáních starostů a místostarostů, které zahajujeme již tento čtvrtek v Olomouci, dále pak podle rozpisu výše.

 • 24. únor
  SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ ZLÍNSKÉHO KRAJE JE ODLOŽENO

  XV. Setkání starostů a místostarostů Zlínského kraje, které se mělo konat 11. března v Rožnově jsme museli odložit na pozdější termín. Nový termín sdělíme po dohodě s lektory a místem konání v blízké době. Děkujeme za pochopení.

 • 21. únor
  ODE DNEŠKA JSME TU PRO VÁS I NA SKYPE

  Od dnešního dne nás najdete i na Skype na tel. čísle 326 634 466

 • 21. únor
  VYBRANÉ NAŠE SEMINÁŘE A KONFERENCE BUDEME PŘENÁŠET ONLINE PŘES SKYPE

  Ode dnešního dne přenášíme vybrané semináře a konference i přes Skype. O této možnosti budete vždy dopředu informováni. Akce tak budete moci sledovat i z pohodlí své kanceláře nebo domova, prostě všude, kde budete mít přístup na internet.

 • 18. únor
  NA VYBRANÁ KRAJKÁ SETKÁNÍ DORAZÍ NÁMĚSTEK MINISTRA PRO MÍSTNÍ ROZVOJ

  Jsme rádi, že se velmi výrazně zlepšila komunikace s vládou, která se konečně zajimá o otevřenou formu diskuze se starosty a tak pan ministr pro místní rozvoj PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D., posílá svého náměstka pro evropské záležitosti, evropské dotace a podobně. Na vybraná krajská setkání přijede pan Ing. Radim Sršeň, Ph.D.

  Potkat se s ním můžete:

  • 10. března "XVI. Setkání starostů a místostarostů Olomouckého kraje"
  • 29. dubna "XVIII. Setkání starostů a místostarostů Královéhradeckého kraje"
  • 12. května ""XVII. Setkání starostů a místostarostů Středočeského kraje"
  • 9. června "XVI. Setkání starostů a místostarostů Kraje Vysočina"
  • 14. června "XVI. Setkání starostů a místostarostů Jihomoravského kraje"
 • 15. únor
  OMEZENÍ POŘÁDÁNÍ ODBORNÝCH SEMINÁŘŮ A KONFERENCÍ SKONČILA!

  Omezení týkající se například očkování nebo testování definitivně padla, tudíž může naše akce navštívit opět každý zdravý člověk, jak tomu bylo před pandemií.

 • Archiv aktualit


Všechna práva vyhrazena © 2004 - 2011 Regionservis spol. s r.o.
® Název Regionservis a logo Regionservis jsou registrované ochranné známky.
Pro společnost Regionservis s.r.o. portál spravuje NerWare