Samosprávy, obce, města Podnikatelé a firmy

Samosprávy

Hledat obec

E-mailový zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a budete vždy jako první informováni o připravovaných novinkách.
Pro případ odhlášení klikněte zde.

Držitel certifikace ISO

Certifikát ISO

^

Ctíme

100 let Československé republiky

Pomáháme

Husův rodný dům

600 let Husovy oslavy 2015

ČMELÁČEK z.s.

Řekněte nám, čeho chcete dosáhnout a my vám pomůžeme.

Naší výhodou je, že jsme specialisté na samosprávy a máme dobrou pověst. Všechny naše služby mají certifikaci ISO 9001:2008 od renomované mezinárodní společnosti SGS ze Švýcarska. Poptejte se nás, rádi Vám zašleme konkrétní nabídku řešení právě Vašeho požadavku.

Dovedeme připravit řešení jak pro velká města, tak i pro malé obce, které jsou naší cílovou skupinou. Cílem naší společnosti v oblasti služeb pro samosprávu je zvyšování výkonnosti a úspěšnosti místních samospráv a jejich úřadů a organizací. Nejčastěji řešíme problémy spojené s financemi, hospodařením, investicemi a správou organizací měst a obcí. Nabízíme celkové, hloubkové analýzy hospodaření s cílem ušetřit v provozu samospráv nemalé finanční prostředky, které se dají použít na spolufinancování investičních projektů z fondů EU či podobně.

Hledáte pro své cíle a záměry partnery? I v tomto případě jsme připraveni Vám pomoci. Usilujete o dotace z Evropské unie a nejste si jisti výběrem správného a čestného partnera? Pak se opět obraťte na nás. Dovedeme vypracovat komplexní plán vedoucí k Vámi zvolenému cíli. Zajistíme pro Vás vše potřebné a navíc Vám i pohlídáme vše důležité tak, abyste svého záměru nemuseli nikdy litovat. Poskytujeme záruku spokojenosti v opačném případě jsou naše služby zcela zdarma.

Novinkou pro druhé pololetí roku 2011 je komplexní změna cenové politiky a rozšíření nabídky našich služeb. Díky této změně dovedeme řešit všechny problémy samospráv velmi komplexně a stali jsme se dostupnější i pro malé obce, kterým jsme připraveni vyjít maximálně vstříc.

I přesto váháte? Nebojte se nás nezávazně kontaktovat, jsme připraveni Vám peníze především ušetřit!

Prohlédněte si náš katalog pro samosprávy.

Nejbližší připravované akce

Název Datum, místo
30. září 2021 - XVI. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ PLZEŇSKÉHO KRAJE 30.09.2021, Plzeň, Parkhotel Plzeň**** Přihlásit se »
26. října 2021 - Rozpočet obce 2022 a střednědobý výhled rozpočtu 26.10.2021, SPA hotel Zámek Lužec**** Přihlásit se »
2. listopadu 2021 - Rozpočet obce 2022 a střednědobý výhled rozpočtu 02.11.2021, Praha, Nové město, Hotel 1. Republic**** Přihlásit se »
4. listopadu 2021 - Rozpočet obce 2022 a střednědobý výhled rozpočtu 04.11.2021, Zlín, Hotel Baltaci Atrium***** Přihlásit se »
7. prosince 2021 - Rozpočet obce 2022 a střednědobý výhled rozpočtu 07.12.2021, Litomyšl, Hotel Zlatá Hvězda**** Přihlásit se »

Aktuality:

 • 7. září
  OD 7. ZÁŘÍ 2021 JE MOŽNÉ PLATIT VŠECHNY NAŠE AKCE POMOCÍ PLATEBNÍCH KARET DÁLE "GPAY" A "APPLE PAY"

  Všechny naše služby lze platit všemi obvyklými platebními metodami, tzn:

  1. Bankovním převodem peněz.
  2. Platební kartou, debetní kartou, kreditní kartou a službami "GPay" a "Apple Pay". Platit lze i "hodinkami" (myšleno bez kontaktně). Poskytovatel služby si sice strhává 1,95%, ale terminál je vyroben v EU (Made in Germany) je absolutně bez závazků, má SIM kartu od výrobce s neomezenými daty a sám si volí mezi způsoby připojení na internet. Navíc má baterii a nemá tiskárnu, protože podle zákona o EET není tisk potřeba, potvrzení se zasílá přes email nebo SMS a daňový doklad pak emailem ve formátu PDF. 

  Naopak nelze akce platit od 7. zaří těmito metodami:

  1. Slevou (my slevy nevyžadujeme, a proto je ani neposkytujeme). Snažíme se nadále poskytovat jen 100% služby za 100% ceny. Případné nedostatky řešíme v tzv. "reklamačním řízení", dle Všebecných obchodních podmínek pod mottem Tomáše Bati: Náš zákazník, náš pán".
  2. Směnným obchodem (víme všichni proč) :).
  3. Hotovostí (protože hotovost vždycky z pokladny mizela, před pár lety skoro celá) :).

  6. září 2021, Lukáš Tesař, jednatel v.r.

 • 30. srpen
  PAN BRIGÁDNÍ GENERÁL VÁCLAV KUČERA DORAZÍ NA SETKÁNÍ STŘEDOČESKÉHO KRAJE

  Pan brigádní generál JUDr. Václav Kučera, MBA dorazí na Setkání starostů a místostarostů Středočeského kraje, které se koná 10. září v Tvoršovicích. Diskutovat se starosty bude především o kriminalitě v okolí Prahy a možná padne řeč i na téma dopravní bezpečnosti.

 • 30. srpen
  KONFERENČNÍ SEZÓNA JE OPĚT V PLNÉM PROUDU...

  Od dnešního dne jsem Vám opět plně k dispozici v pracovní dny, kromě pátků. Velmi nás potěšilo, že se po pandemii vrací k "normálu" i účast na konferencích. Kromě krajských setkání starostů a místostarostů připravujeme od října i semináře. Kompletní nabídku zveřejníme do 14ti dnů. 

 • 11. srpen
  PAN BRIGÁDNÍ GENERÁL LEOŠ TRŽIL DORAZÍ NA SETKÁNÍ JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

  Pan brig. gen. Ing. Leoš Tržil, MBA ředitel Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje opět dorazí na krajské setkání, diskutovat se starosty především v reakci na živelní pohromu, tornáda.    

 • 22. červenec
  VIDEO REPORTÁŽE Z NAŠICH AKCÍ NALEZNETE NA WWW.YOUTUBE.COM

  Video reportáže, záznamy a další videa naleznete na zbrusu novém kanálu naší společnosti na www.youtube.com odkaz přímo zde: klikněte...

 • 1. červenec
  PRÁZDNINOVÝ, MIMOSEZÓNNÍ PROVOZ NAŠÍ KANCELÁŘE

  Ode dneška do konce srpna platí mimosezonní provozní doba naší kanceláře. Otevřeno máme v pondělí a ve středu od 8:00 do 14:00 hodin. V dalších dnech prosíme pište na email podatelna@regionservis.cz nebo volejte na tel: 724931593. Děkujeme Vám. Do plného provozu se vrátíme opět od září.

 • Archiv aktualit


Všechna práva vyhrazena © 2004 - 2011 Regionservis spol. s r.o.
® Název Regionservis a logo Regionservis jsou registrované ochranné známky.
Pro společnost Regionservis s.r.o. portál spravuje NerWare