Samosprávy, obce, města Podnikatelé a firmy

Samosprávy

Hledat obec

E-mailový zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a budete vždy jako první informováni o připravovaných novinkách.
Pro případ odhlášení klikněte zde.

Držitel certifikace ISO

Certifikát ISO

^

Ctíme

100 let Československé republiky

Pomáháme

Husův rodný dům

600 let Husovy oslavy 2015

ČMELÁČEK z.s.

Řekněte nám, čeho chcete dosáhnout a my vám pomůžeme.

Naší výhodou je, že jsme specialisté na samosprávy a máme dobrou pověst. Všechny naše služby mají certifikaci ISO 9001:2008 od renomované mezinárodní společnosti SGS ze Švýcarska. Poptejte se nás, rádi Vám zašleme konkrétní nabídku řešení právě Vašeho požadavku.

Dovedeme připravit řešení jak pro velká města, tak i pro malé obce, které jsou naší cílovou skupinou. Cílem naší společnosti v oblasti služeb pro samosprávu je zvyšování výkonnosti a úspěšnosti místních samospráv a jejich úřadů a organizací. Nejčastěji řešíme problémy spojené s financemi, hospodařením, investicemi a správou organizací měst a obcí. Nabízíme celkové, hloubkové analýzy hospodaření s cílem ušetřit v provozu samospráv nemalé finanční prostředky, které se dají použít na spolufinancování investičních projektů z fondů EU či podobně.

Hledáte pro své cíle a záměry partnery? I v tomto případě jsme připraveni Vám pomoci. Usilujete o dotace z Evropské unie a nejste si jisti výběrem správného a čestného partnera? Pak se opět obraťte na nás. Dovedeme vypracovat komplexní plán vedoucí k Vámi zvolenému cíli. Zajistíme pro Vás vše potřebné a navíc Vám i pohlídáme vše důležité tak, abyste svého záměru nemuseli nikdy litovat. Poskytujeme záruku spokojenosti v opačném případě jsou naše služby zcela zdarma.

Novinkou pro druhé pololetí roku 2011 je komplexní změna cenové politiky a rozšíření nabídky našich služeb. Díky této změně dovedeme řešit všechny problémy samospráv velmi komplexně a stali jsme se dostupnější i pro malé obce, kterým jsme připraveni vyjít maximálně vstříc.

I přesto váháte? Nebojte se nás nezávazně kontaktovat, jsme připraveni Vám peníze především ušetřit!

Prohlédněte si náš katalog pro samosprávy.

Nejbližší připravované akce

Název Datum, místo
25. ledna 2022 - Strategie odpadového hospodářství v reakci na aktuální vývoj a velkou novelu zákona 25.01.2022, Dvůr Perlová voda, Kostelec nad Ohří Přihlásit se »
27. ledna 2022 - Dobrá praxe rozvoje samospráv ve zlé době 27.01.2022, Praha 8, Enforum Přihlásit se »
1. února 2022 - Strategie odpadového hospodářství v reakci na aktuální vývoj a velkou novelu zákona 01.02.2022, Tábor, Hotel Palcát**** Přihlásit se »
3. února 2022 - Zásady zadávání veřejných zakázek malého rozsahu + smlouva o dílo + zadávací dokumentace 03.02.2022, Tábor, Hotel Palcát**** Přihlásit se »
11. února 2022 - Pozemky a stavby z pohledu obcí a měst 11.02.2022, Tvoršovice, Golf & Spa Resort Konopiště Přihlásit se »
17. - 18. února 2022 - INVESTIČNÍ VÝSTAVBA, FINANCOVÁNÍ A HOSPODAŘENÍ S MAJETKEM OBCÍ, MĚST A KRAJŮ 17.02.2022 - 18.02.2022, Plzeňský Prazdroj, sál Pilsner Urquell Přihlásit se »
24. února 2022 - Zásady zadávání veřejných zakázek malého rozsahu + smlouva o dílo + zadávací dokumentace 24.02.2022, Praha 8, Enforum Přihlásit se »
4. března 2022 - Pozemky a stavby z pohledu obcí a měst 04.03.2022, Hotel D1, Ostrovačice Přihlásit se »
10. BŘEZNA 2022 - XVI. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ OLOMOUCKÉHO KRAJE 10.03.2022, Hotel Zámek Velká Bystřice Přihlásit se »
11. BŘEZNA 2022 - XV. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ ZLÍNSKÉHO KRAJE 11.03.2022, Hotel Horal, Rožnov pod Radhoštěm Přihlásit se »
24. - 25. března 2022 - Rozvoj a budování obcí a měst v krizovém období 24.03.2022 - 25.03.2022, Praha 1, U Fleků Přihlásit se »
31. BŘEZNA 2022 - XV. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE 31.03.2022, Ostrava, Best Western Hotel Vista**** Přihlásit se »

Aktuality:

 • 17. leden
  SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA KRAJSKÁ SETKÁNÍ NA MORAVĚ

  Po dvou letech odkladů (kvůli pandemii) můžeme starostkám, starostům a místostarostkám a místostarostům konečně nabídnout krajská setkání i na střední a severní Moravě. Srdečně Vás zveme:

  Programy krajských setkání naleznete pod odkazem. Velice se těšíme na shledání s Vámi.

 • 3. leden
  NOVÁ PROVOZOVNA NAŠÍ SPOLEČNOSTI - STĚHOVÁNÍ

  V týdnu od 3. ledna do 10. ledna probíhá stěhování do nové provozovny (kanceláře). Omlouváme se, že tak nebudeme ve spojení s vámi a to hlavně na pevných linkách. Sídlo společnosti i pro doručování a fakturaci zůstává beze změny.

 • 8. prosinec
  SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA AKCE PO NOVÉM ROCE...

  Letošní vzdělávací sezóna byla opět velmi krátká, všichni víme proč. Jelikož myslíme pozitivně, tak si Vás dovolujeme pozvat na vybrané akce po Novém roce:

  1. 27. ledna 2022 - Dobrá praxe rozvoje samospráv ve zlé době
  2. 17. - 18. února 2022 - INVESTIČNÍ VÝSTAVBA, FINANCOVÁNÍ A HOSPODAŘENÍ S MAJETKEM OBCÍ, MĚST A KRAJŮ
  3. 24. - 25. března 2022 - Rozvoj a budování obcí a měst v krizovém období

  Další sezóna krajských setkání starostů a místostarostů započne v květnu a poběží do poloviny června. V březnu proběhnou 3 krajská setkání, která byla odložena z roku 2021, tj. Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský kraj.

 • 29. listopad
  VYBRANÉ AKCE Z PANDEMICKÝCH DŮVODŮ ODKLÁDÁME NA VHODNĚJŠÍ DOBU PO NOVÉM ROCE

  Z pandemických důvodů odkládáme na vhodnější termín:

  Využívám tak svého práva podle Všeobecných obchodních podmínek. Nové termíny vypíšeme ihned jakmile bude vývoj pandemie příznivější. Velmi Vám děkujeme za pochopení.

 • 5. listopad
  SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA ZCELA EXKLUZIVNÍ AKCI V PROSTORÁCH VĚHLASNÉHO PIVOVARU A RESTAURACE "U FLEKŮ"

  Všechny starostky, starosty, místostarosty a místostarostky velmi srdečně vás zveme na akci, kterou pořádáme v legendární restauraci a nejstarším pivovaru ve střední Evropě "U Fleků". Přijeďte v době adventu do staré Prahy, načerpat sílu a energii na další rok v ekonomickém a pracovním pekle komunální politiky, kdy Vás čekají nejen volby, ale také období prudkého zdražení snad všeho. Akce se koná 16. a 17. prosince U Fleků, debatovat budeme nad investicemi a potížemi se zdražováním. Zveme nejen odborníky, ale také představitele snad již nové vlády, kteří mají k tématu, co sdělit, odpoledne Vás pak čeká velmi bohatý program, který bude obohacen o kulturní vystoupení, ve smyslu skvělé a dobré nálady. Na akci můžete dorazit s doprovodem, více zde: klikněte...

 • 1. listopad
  SEMINÁŘE "POZEMKY A STAVBY Z POHLEDU OBCÍ A MĚST" 4. A 5. LISTOPADU SE RUŠÍ

  Termíny semináře "Pozemky a stavby z pohledu obcí a měst", které se měly konat 4. a 5. listopadu musíme zrušit. Důvodem je malý zájem. Nové termíny nabídneme v lednu. 

 • Archiv aktualit


Všechna práva vyhrazena © 2004 - 2011 Regionservis spol. s r.o.
® Název Regionservis a logo Regionservis jsou registrované ochranné známky.
Pro společnost Regionservis s.r.o. portál spravuje NerWare