Samosprávy, obce, města Podnikatelé a firmy

Samosprávy

Hledat obec

E-mailový zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a budete vždy jako první informováni o připravovaných novinkách.
Pro případ odhlášení klikněte zde.

Držitel certifikace ISO

Certifikát ISO

^

Ctíme

100 let Československé republiky

Pomáháme

Husův rodný dům

600 let Husovy oslavy 2015

ČMELÁČEK z.s.

Řekněte nám, čeho chcete dosáhnout a my vám pomůžeme.

Naší výhodou je, že jsme specialisté na samosprávy a máme dobrou pověst. Všechny naše služby mají certifikaci ISO 9001:2008 od renomované mezinárodní společnosti SGS ze Švýcarska. Poptejte se nás, rádi Vám zašleme konkrétní nabídku řešení právě Vašeho požadavku.

Dovedeme připravit řešení jak pro velká města, tak i pro malé obce, které jsou naší cílovou skupinou. Cílem naší společnosti v oblasti služeb pro samosprávu je zvyšování výkonnosti a úspěšnosti místních samospráv a jejich úřadů a organizací. Nejčastěji řešíme problémy spojené s financemi, hospodařením, investicemi a správou organizací měst a obcí. Nabízíme celkové, hloubkové analýzy hospodaření s cílem ušetřit v provozu samospráv nemalé finanční prostředky, které se dají použít na spolufinancování investičních projektů z fondů EU či podobně.

Hledáte pro své cíle a záměry partnery? I v tomto případě jsme připraveni Vám pomoci. Usilujete o dotace z Evropské unie a nejste si jisti výběrem správného a čestného partnera? Pak se opět obraťte na nás. Dovedeme vypracovat komplexní plán vedoucí k Vámi zvolenému cíli. Zajistíme pro Vás vše potřebné a navíc Vám i pohlídáme vše důležité tak, abyste svého záměru nemuseli nikdy litovat. Poskytujeme záruku spokojenosti v opačném případě jsou naše služby zcela zdarma.

Novinkou pro druhé pololetí roku 2011 je komplexní změna cenové politiky a rozšíření nabídky našich služeb. Díky této změně dovedeme řešit všechny problémy samospráv velmi komplexně a stali jsme se dostupnější i pro malé obce, kterým jsme připraveni vyjít maximálně vstříc.

I přesto váháte? Nebojte se nás nezávazně kontaktovat, jsme připraveni Vám peníze především ušetřit!

Prohlédněte si náš katalog pro samosprávy.

Nejbližší připravované akce

Název Datum, místo
!ODLOŽENO! 16. dubna 2020 - XVI. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ LIBERECKÉHO KRAJE 16.04.2020, Liberec, Krajský úřad, Multimediální sál Přihlásit se »
!ODLOŽENO! 24. dubna 2020 - Pozemky a stavby z pohledu obcí a měst 24.04.2020, Heřmanice v Podještědí Resort Malevil Přihlásit se »
!ODLOŽENO! 29. dubna 2020 - Pozemky a stavby z pohledu obcí a měst 29.04.2020, LH Parkhotel Hluboká nad Vltavou**** Přihlásit se »
!ODLOŽENO! 30. dubna 2020 - XV. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ JIHOČESKÉHO KRAJE 30.04.2020, Hluboká nad Vltavou, Alšova Jihočeská galerie (velký sál na zámku) Přihlásit se »
14. května 2020 - XV. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ ÚSTECKÉHO KRAJE 14.05.2020, Louny, Kulturní dům Zastávka Přihlásit se »
15. května 2020 - Pozemky a stavby z pohledu obcí a měst 15.05.2020, Raná (okres Louny) Přihlásit se »
21. května 2020 - XVI. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ KARLOVARSKÉHO KRAJE 21.05.2020, SPA hotel Zámek Lužec**** Přihlásit se »
22. května 2020 - Zákon o místních poplatcích a poplatky v praxi obcí a měst 22.05.2020, Ostrava, Best Western Hotel Vista**** Přihlásit se »
4. června 2020 - XIV. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ KRAJE VYSOČINA 04.06.2020, Wellness Penzion Medličky, Švábov Přihlásit se »
18. června 2020 - Pozemky a stavby z pohledu obcí a měst 18.06.2020, Praha, Nové město, Hotel 1. Republic**** Přihlásit se »
13. - 14. srpen 2020 - INVESTIČNÍ VÝSTAVBA A HOSPODAŘENÍ S MAJETKEM OBCÍ, MĚST A KRAJŮ 13.08.2020 - 14.08.2020, Plzeňský Prazdroj, sál Pilsner Urquell Přihlásit se »

Aktuality:

 • 3. duben
  OBNOVENÍ ČINNOSTI NAŠÍ SPOLEČNOSTI

  Pokud Pánbůh dá a vláda dovolí, tak bychom se s velkým nadšením a nesmírnou chutí vrátili ke své práci po Velikonocích, tzn. od 15. dubna. Akce snad budeme moci pořádat od května, ale to ještě není jisté. Všem moc děkujeme za věrnost, důvěru a trpělivost v této zcela mimořádné situaci.  

 • 25. březen
  PŘERUŠENÍ POŘÁDÁNÍ NAŠICH AKCÍ BUDE TRVAT I V DUBNU

  V reakci na stále probíhající omezení a karanténu jsme nuceni odložit i pořádání akcí v měsíci dubnu.

  Konkrétně odkládáme tyto akce:

  • 16. dubna 2020 - XVI. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ LIBERECKÉHO KRAJE
  • 24. dubna 2020 - Pozemky a stavby z pohledu obcí a měst
  • 29. dubna 2020 - Pozemky a stavby z pohledu obcí a měst
  • 30. dubna 2020 - XV. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ JIHOČESKÉHO KRAJE

  K plné práci se opět vrátíme od května. Prvním setkáním bude 14. května Setkání starostů a místostarostů Ústeckého kraje. Programy krajských setkání budou úzce zaměřeny na dopady krize na obce a města. Děkujeme Vám za pochopení a moc Vás prosíme, zachovejte nám i nadále svou přízeň. Děkujeme Vám.

 • 13. březen
  PŘERUŠENÍ POŘÁDÁNÍ SEMINÁŘŮ V BŘEZNU A SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ LIBERECKÉHO KRAJE

  Drazí klienti a přátelé,
  v reakci na včerejší nařízení vlády jsem nucen rozhodnout, že odkládáme všechny naše akce, které se měly konat v měsíci březnu.

  Co přesně se přesouvá:

  • 19. března 2020 - Pozemky a stavby z pohledu obcí a měst
  • 20. března 2020 - Veřejné zakázky a smlouvy uzavírané samosprávami
  • 20. března 2020 - Pozemky a stavby z pohledu obcí a měst
  • 16. dubna 2020 - XVI. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ LIBERECKÉHO KRAJE

  Jelikož není možné odhadnout, jak dlouho budeme v zemi bojovat s nákazou, nebudeme prozatím vyhlašovat náhradní termíny. Modlím se, abychom se do běžného provozu opět vrátili od měsíce května.

  Jakmile se situace uklidní nabídnu Vám zcela speciální akci, kde si všichni odpočineme a nabereme nové síly a zároveň si řekneme, zdali celá záležitost kolem nákazy nebude mít dalekosáhlé ekonomické následky s dopady na obce a města.

  Přeji Vám všem především pevné zdraví a pevnou vůli,

  Lukáš Tesař
  majitel
  REGIONSERVIS s.r.o.

 • 10. březen
  13. - 14. SRPNA BUDEME OPAKOVAT INVESTIČNÍ KONFERENCI V PLZEŇSKÉM PRAZDROJI, KTERÁ MĚLA VELKÝ ÚSPĚCH U ÚČASTNÍKŮ

  Účastníci únorové investiční konference v Plzeňském Prazdroji si akci velmi chválili a proto jsme se rozhodli ji zopakovat v termínu 13. - 14. srpna. Podrobnosti naleznete zde: klikněte... Na akci panovala mimořádně skvělá nálada, přednášky byly odborně i výkladově nesmírně pochvalně hodnoceny a k celkové oblíbenosti skvěle přispěl i Plzeňský Prazdroj, který se postaral o kvalitní stravování a celkovou pohostinnost.

 • 11. únor
  KONFERENCE O INVESTIČNÍ VÝSTAVBĚ V PRAZDROJI MĚLA NEBÝVALÝ ÚSPĚCH

  Konference "Investiční výstavba a hospodaření s majetkem obcí, měst a krajů", která se konala 6. - 7. února v Plzeňském Prazdroji měla nebývalý úspěch! Účastníci si chválili jak erudovanost řečníků, tak i nesmírně bohatý doprovodný program, který prakticky nedával prostor na delší "odpočinek". Nálada kolektivu byla excelentní a hosté si domů odvezli i netradiční dárek. Stejná konference se koná 5. - 6. března na Zámku v Lužci. Více zde: klikněte...

 • 5. únor
  ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ SEMINÁŘE NA POZEMKY 5. BŘEZNA V MOSTĚ

  Z důvodu neodkladných pracovních povinností lektora jsem nuceni posunout termín konání semináře "Pozemky a stavby z pohledu obcí, měst a krajů", který se měl konat 5. března v Mostě. Nový termín je 19. března. Ostatní zůstává beze změny, děkujeme za pochopení.

 • Archiv aktualit


Všechna práva vyhrazena © 2004 - 2011 Regionservis spol. s r.o.
® Název Regionservis a logo Regionservis jsou registrované ochranné známky.
Pro společnost Regionservis s.r.o. portál spravuje NerWare