Samosprávy, obce, města Podnikatelé a firmy

Katalog služeb

Hledat obec

Rozhraní pro partnery

Držitel certifikace ISO

Certifikát ISO

^

Ctíme

100 let Československé republiky

Pomáháme

Husův rodný dům

600 let Husovy oslavy 2015

ČMELÁČEK z.s.

Nabízené balíčky služeb pro firmy a podnikatele:

Reklama a prezentace na setkávání starostek, starostů a místostarostek, místostarostů obcí a měst České republiky
Pořádáme především kvalitní a dnes již velmi známá setkání starostů a místarostů po celé České republice (vyjma Hl. m. Prahy), ale také řadu jiných akcí s dobrou tradicí a špičkovým servisem. Naše akce každoročně navštěvují především starostky a starostové, z 500 měst (75% celkového počtu měst v ČR) a 2000 obcí (cca 40% celkového počtu obcí v ČR). Zástupci firem, partneři akcí mají možnost na akcích získat nejen vymezený prostor pro prezentaci (stánek), ale také mohou osobně vystoupit se svým ústním příspěvkem a oslovit své potencionální klienty (cílovou skupinu). Kromě uvedených dvou nejpoptávanějších služeb nabízíme řadu dalších, na českém trhu ojedinělých a originálních služeb.

Reference a obrazové ukázky z vybraných akcí naleznete zde: klikněte....

Direct marketing
Máte zájem uplatnit v obcích vaše služby nebo produkty. Budeme aktivně vyhledávat vaše potenciální klienty dle vašich potřeb. Případně Vám navrhneme nejefektivnější způsob a formu zvýšení výkonnosti vašeho prodeje.

Zpětná vazba od starostů a jejich poptávka je samozřejmostí
Starostové nám sdělují svá přání, potřeby a cíle a my je poté sdělíme i vám. Na základě těchto informací můžete na trhu mnohem lépe prosperovat.

Členství v obchodním klubu samospráv a podnikatelů
Cílem klubu je diskuze a implementace projektů výhodných pro města, obce a podnikatele, firmy. Pomáháme komunálním politikům se zvýšením výkonnosti jejich samospráv a dosahování jejích sílů s maximální efektivitou a chytrým způsobem financování.

Nabízíme příležitost k zajímavým politickým a obchodním setkáním
Naše akce velmi často navštěvují významní političtí představitelé České republiky, celostátní média, významní zahraniční hosté, velvyslanci a přední odborníci. S důrazem na prostor pro otevřenou formu diskuze a neformálních jednaní, tak vytváříme efektivní prostředí pro seznámení a kontakty.

Novým partnerům a zájemcům o naše služby nabízíme výhodné podmínky sloužící k získání větší vzájemné důvěry.

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte, zde: klikněte...

Motto: "Zvyšováním výkonnosti a dobrou obchodní strategií za využití efektivních nástrojů lze velmi rychle dosáhnout zvoleného cíle".Všechna práva vyhrazena © 2004 - 2011 Regionservis spol. s r.o.
® Název Regionservis a logo Regionservis jsou registrované ochranné známky.
Pro společnost Regionservis s.r.o. portál spravuje NerWare